top of page
CP- fb posts (31).png

Как да кажа "НЕ" без вина?

Кога: 27 май от 19:00 часа
Къде: онлайн в Скуул --> 

Колко: БЕЗПЛАТНО

Да казваш „Не“ не означава, че си лош родител. Въпреки това, често след него идват вина, съмнение и страх, че ще нараним връзката с детето си.

В тази тема изследваме:

  • защо ни е трудно да поставяме граници

  • какво стои зад вината и страха да разочароваме

  • и как да казваме „Не“ спокойно, свързано и без да губим себе си

Защото границите не разрушават връзката - те се създават с връзка.

​-------------------------------------------------------------------------------------------

“Как да казвам “Не” без вина?” е част от серия от събития, които нарекохме: “Детето и Аз: семейни предизвикателства”

 

В 6 (шест) поредни месеца създаваме пространство за родители, които усещат, че имат нужда не просто от съвети, а от по-дълбоко разбиране, осъзнаване и подкрепа.

 

За родители, които са ходили на курсове, чели са, но усещат, че се въртят в кръг.

НАУЧИ ПОВЕЧЕ

CP- fb posts (32).png

Детето и Аз:
семейни предизвикателства

Кога: от 27 май
Къде: онлайн в Скуул

За записванеforms.gle/fGXKYkg4hJTL4WC46 

Събитие във FB: fb.me/e/7eYFgg8mA

bottom of page