.png)
Как да кажа "НЕ" без вина?
Кога: 27 май от 19:00 часа
Къде: онлайн в Скуул -->
Колко: БЕЗПЛАТНО
Да казваш „Не“ не означава, че си лош родител. Въпреки това, често след него идват вина, съмнение и страх, че ще нараним връзката с детето си.
В тази тема изследваме:
-
защо ни е трудно да поставяме граници
-
какво стои зад вината и страха да разочароваме
-
и как да казваме „Не“ спокойно, свързано и без да губим себе си
Защото границите не разрушават връзката - те се създават с връзка.
-------------------------------------------------------------------------------------------
“Как да казвам “Не” без вина?” е част от серия от събития, които нарекохме: “Детето и Аз: семейни предизвикателства”
В 6 (шест) поредни месеца създаваме пространство за родители, които усещат, че имат нужда не просто от съвети, а от по-дълбоко разбиране, осъзнаване и подкрепа.
За родители, които са ходили на курсове, чели са, но усещат, че се въртят в кръг.
НАУЧИ ПОВЕЧЕ
.png)
Детето и Аз:
семейни предизвикателства
Кога: от 27 май
Къде: онлайн в Скуул
За записване: forms.gle/fGXKYkg4hJTL4WC46
Събитие във FB: fb.me/e/7eYFgg8mA
+359-893424823
